Lista wykonawców zakwalifikowanych do 38. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

W Komisji Artystycznej zasiadali: Janusz Szrom – muzyk, wokalista jazzowy, Krzysztof Pydyński – dyrektor PSM I i II st. w Koninie oraz Krystian Weber – instruktor ds. muzyki CKiS w Koninie.

1. Zuzanna Wojtysiak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mąkolnie
2. Natalia Iciek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie
3. Amelia Trafna ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Kole
4. Zuzanna Piechocka ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Grzegorzewie
5. Antonina Iglikowska z Miejskiego Domu Kultury w Turku
6. Antonina Zommer z Miejskiego Domu Kultury w Turku
7. Lilianna Hanczaruk ze Szkoły Podstawowej w Galewie z Filią w Chrząblicach
8. Maria Szewczyńska z Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie
9. Jadwiga Hyk z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kleczewie
10. Marta Gostkowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie
11. Monika Kukawka z Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie
12. Michalina Michalak ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Św. Jana Pawła II w Kłodawie
13. Iga Lewandowska z Konińskiego Domu Kultury w Koninie
14. Paula Biskup ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku
15. Amelia Sobczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku
16. Patrycja Wiśniewska ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. UNICEF w Turku
17. Hanna Harasna ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Malanowie
18. Natalia Lewandowska ze Szkoła Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Koninie
19. Gabriela Lityńska z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie
20. Kinga Żelichowska z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie
21. Klaudia Hejman z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie
22. Gabriela Wszędybył z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie
23. Wiktoria Krakowska z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie
24. Anastazja Adaszak z Biblioteki Publicznej Gminy Stare Miasto
25. Duet: Zuzann Juszczak i Michał Hryciuk z Biblioteki Publicznej Gminy Stare Miasto
26. Mikołaj Kurtas ze Studia „MY VOICE” w Starym Mieście
27. Daria Fleśman ze Studia „MY VOICE” w Starym Mieście
28. Maria Czerniejewska ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Koninie
29. Axel Drop ze Szkoły Wokalno-Aktorskiej „FAMA” w Koninie
30. Oliwia Stanisławska ze Szkoły Wokalno-Aktorskiej „FAMA” w Koninie

Informacje dotyczące warsztatów wokalnych dla dzieci i młodzieży zakwalifikowanych do 38. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Konin 2019.

WARSZTATY WOKALNE 2019

Eliminacje – fot. P. Hejman

Warsztaty – fot. W. Ziemski

Komenatrze są wyłączone