Protokół
z obrad Komisji Artystycznej
22. Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY 2019
KONKURS PRZEDSTAWIEŃ JASEŁKOWYCH
Kazimierz Biskupi, 9 stycznia 2019 r.

Komisja Artystyczna w składzie:
Paulina Pachulska-Wojdak – instruktor teatralny CKiS w Koninie
Krystian Weber – instruktor muzyki CKiS w Koninie
Grażyna Mójta – instruktor teatralny z Kazimierza Biskupiego
Marian Kołodziejczyk – ksiądz rektor Klasztoru Misjonarzy Świętej Rodziny w Kazimierzu Biskupim

Po obejrzeniu 8 przedstawień jasełkowych postanowiła przyznać:

WYRÓŻNIENIA

• „Zajaczki” z Prywatnego Przedszkola „Bajkolandia” w Koninie
Książki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim

• Teatr Pinokio ze Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Starym Mieście
Książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie

• Zespół teatralny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koninie (III. kl. gimnazjum)
Książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie

• „Sówki” z Prywatnego Przedszkola „Bajkolandia” w Koninie
Książki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim

NAGRODY:

• „Muchomorki z Jarzębinki” z Przedszkola nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy
300 zł ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

• Teatr „Bez Nazwy” ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej
300 zł ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

• Teatr „Jedyneczki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy
300 zł ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

NAGRODA GŁÓWNA

• Teatr „Wiewiórki” z Przedszkola „Miś” w Słupcy
500 zł ufundowane przez Wójta Gminy Kazimierz Biskupi
Statuetka ANIOŁA ufundowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

Ponadto Komisja postanowiła przyznać nagrody aktorskie – książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie, które otrzymali:

• Dominik Bąkowski z Konina

• Tymoteusz Rudowicz z Konina

 

fot. GOK w Kazimierzu Biskupim

 

Protokół z obrad Komisji Artystycznej
22. Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej
KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH 2019
Konin, 27 stycznia 2019 r.

 

Komisja artystyczna w składzie:

Krystyna Mikołajczak, Paulina Pachulska-Wojdak, Krystian Weber – instruktorzy z Centrum Kultury i Sztuki w Koninie

Po obejrzeniu 48 szopek postanowiła nagrodzić 25 prac.

  • książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie i Klasztor OO. Franciszkanów otrzymują:
  1. Piotr Kucharski z Adamowa
  2. Areta Pawlicka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie
  3. Gabriela Sadowska ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie
  4. Mateusz Budziński z Zespołu Szkół w Bogusławicach
  5. Maja Socha ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie – kółko biblijno-artystyczne
  6. Wojciech Staszak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie
  7. Michał Klanowski ze Szkoły Podstawowej we Władysławowie
  8. Kółko plastyczne ARTKOLOR ze Szkoły Podstawowej w Radolinie
  9. Jagoda, Iwona i Tomasz Maciejewscy z Sompolna
  10. Paweł Marczyński z Parafii Rzymskokatolickiej Nawiedzenia NMP w Psarach
  11. Agata Karwacka z Konina
  12. Monika, Miłosz i Mateusz Pawłowscy z Krągoli Pierwszej
  13. Natalia, Piotr i Magdalena Korzepa z Centrum Kultury Biblioteki Publicznej Gminy Przykona
  14. Uczniowie kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Radolinie
  15. Maria i Damian Woźniak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Koninie
  16. Martyna Światłowska ze Szkoły Podstawowej w Przykonie
  17. Natalia Tomczak z rodziną ze Szkoły Podstawowej w Golinie
  18. Julia Kończak ze Szkoły Podstawowej w Turkowicach
  19. Mateusz Kosmalski ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie
  20. Aleksandra Pawlak ze Szkoły Podstawowej nr 15 w Koninie
  • 100 zł ufundowane przez CKiS i upominki od Przewodniczącego Rady Miasta

otrzymują:

  1. Marianna Iwińska z Jabłkowa
  2. Mariusz Markiewicz z Cząstkowa
  3. Elżbieta Matkowska ze Strzałkowa
  4. Henryk Jankowski ze Szczepidła

Nagrodę główną – głośnik i album ufundowane przez Prezydenta Miasta Konina oraz  statuetkę Anioła ufundowaną przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie otrzymuje Monika Wysokowicz z Konina.

fot. M. Jurgielewicz

Komenatrze są wyłączone