Kolejne spotkanie Konińskiego Klubu Fotograficznego KKF FF przeszło do historii. Tym razem rozpoczęło się od zapowiadanych warsztatów fotograficznych. Zainteresowanie przerosło oczekiwania ale potwierdza to jedynie, że działania Klubu idą we właściwym kierunku i takich wydarzeń w Koninie brakowało. Więcej informacji o warsztatach już w przyszłym tygodniu!!!

W dalszej części odbyło się głosowanie na zdjęcie miesiąca kwietnia, w zadanym temacie „okno”. Tym razem zwyciężyła fotografia Anny Małkowicz, gratulujemy! Na miesiąc maj wylosowany temat to „makro-abstrakcja”, trzymamy kciuki a na zdjęcia czekamy pod adresem klubfotokonin@gmail.com.

Obejrzeliśmy również prace uczestników, zrealizowane na terenie Centrum podczas marcowego spotkania, których motywem przewodnim był „kolor”. Ciekawa i kreatywna zabawa fotograficzna, która pokazuje spektrum postrzegania otaczającej przestrzeni, przez każdego z fotografów.

Po prezentacji prac i omówieniu bieżących spraw przystąpiono do kolejnej zabawy. Tym razem tematem był „kształt” Prace obejrzymy na kolejnym spotkaniu 08.05.

Do naszego grona dołączyła Marcelina, było nam bardzo miło i zapraszamy ponownie w maju! Przypominamy również, że spotkania KKF są otwarte dla wszystkich pasjonatów fotografii, wystarczy przyjść.

Jako ciekawostkę, w nawiązaniu do wizyty Andrzeja Dragana w Koninie: wiecie czym jest łapanie odbitego światła od organizmów wielokomórkowych, oświetlonych falą elektromagnetyczną, za pomocą dziurawego pudełka? Polecamy materiał: https://www.youtube.com/watch?v=7VXIbpib-WY

Do zobaczenia!

Zdjęcie wyróżniające: Anna Małkowicz „Okno”

Komenatrze są wyłączone