W dniu 06 marca odbyło się spotkanie Konińskiego Klubu Fotograficznego KKF FF w odświeżonej przestrzeni CKiS w Koninie przy ul. Okólnej 47 a. Dziękujemy za liczne przybycie i już zapraszamy na kolejne: 03.04.2019. o godzinie 18.00 A gwarantujemy, że warto, bo dowiecie się o zaplanowanych w maju warsztatach.

W pierwszej części rozstrzygnięty został konkurs na zdjęcie miesiąca. Głosami klubowiczów, na zadany temat „czas”, wybrana została zwycięska fotografia Zbigniewa Kędzierskiego, gratulujemy!

fot. Zbigniew Kędzierski

Na kwietniowe zebranie temat konkursowy brzmi „okno”. Na wasze prace czekamy pod adresem klubfotokonin@gmail.com. Krótko przypominamy zasady: głosować mogą tylko obecni i nie można głosować na swoją pracę. Tylko tyle, powodzenia!
Nowością w trakcie spotkania było zadanie polegające na zobrazowaniu tematu „kolor”, w budynku CKiS. Na kwietniowym spotkaniu będzie okazja zobaczyć wypatrzone przez uczestników motywy ale zabierzcie też aparaty bo pojawi się nowe fotograficzne wyzwanie.
Miło nam było gościć nowego uczestnika Piotra. Jak wiecie spotkania KKF są otwarte dla wszystkich pasjonatów fotografii, wystarczy przyjść. Zatem do zobaczenia w kwietniu.

Komenatrze są wyłączone