Polsko-libańskie trio powstało w Bejrucie w 2016 roku. Gołębiewski, Sehnaoui i Elieh to artyści o bardzo dużym doświadczeniu scenicznym i dorobku na polu muzyki eksperymentalnej, biegle posługują się możliwościami wyrazowymi swoich instrumentów. Owocuje to muzyką namiętną choć bezkompromisową, o wybitnie krytycznym odniesieniu wobec formy, rytmu i melodyki.

Adam Gołębiewski – perkusja
Sharif Sehnaoui – gitara elektryczna
Tony Elieh – gitara basowa

Sharif Sehnaoui – gitarzysta, czołowa postać libańskiej sceny eksperymentalnej. Założyciel i dyrektor międzynarodowego festiwalu Irtijal, działającego nieprzerwanie od 20 lat. Prowadzi dwie wytwórnie: Al Maslakh i Annihaya. Współtworzy A Trio (z Mazenem Kerbajem i Raedem Yassinem), Wormholes Electric, Karkhana. Przez lata współpracował z takimi muzykami jak Michael Zerang, Paed Conca, Thierry Madiot, Fabrizio Spera, Franz Hautzinger, Xavier Charles, Tarek Atoui, Tony Buck, Maurice Louca, Susie Ibarra, Eddie Prevost, Jean-François Pauvros, Alan Bishop, Umut Caglar Michael Vorfeld i Saadet Turkoz.

Tony Elieh – gitarzysta basowy i fotograf. Jest jednym z założycieli legendarnej bejruckiej, postpunkowej grupy Scrumbled Eggs, jest członkiem grup Karkhana, Wormholes Electric i Johnny Kafta’s Anti-Vegetarian Orchestra. Jego twórczość oscyluje miedzy noise rockiem a free improvisation.

Adam Gołębiewski – perkusista, muzykolog. W swojej pracy koncentruje się na rozszerzaniu możliwości zestawu perkusyjnego i instrumentów perkusyjnych w zakresie ich brzmienia i ekspresji, czego rezultatem jest bezpośredni i dojmujący język dźwiękowy. Występował i nagrywał z czołowymi przedstawicielami muzyki eksperymentalnej i improwizowanej: Yoko Ono, Thurstonem Moorem, Matsem Gustafssonem, Fredem Lonberg-Holmem, Kenem Vandermarkiem, Johnem Edwardsem, Kevinem Drummem i wieloma innymi.

https://youtu.be/tL_Xnz8BwzA

https://vimeo.com/132657952

https://youtu.be/Xo9sRfNueVY

https://youtu.be/Wh1XjLo9gpY

https://youtu.be/uUWFQdd9dmA

 

https://soundcloud.com/adamgolebiewski

https://soundcloud.com/sharif-sehnaoui

https://soundcloud.com/tony-elieh

Komenatrze są wyłączone