Elenor Grey to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków.

Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: „Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl.” Nie ważne jak duża jest scena, ani dla ilu osób grają – EG zawsze daje z siebie 120%. Woodstock, Lux Fest, Masters Of Rock już za nimi, są jednak pewni, że to co najlepsze kryje się tuż za rogiem.

Elenor Grey pochodzi z Poznania, swój początek datuje na rok 2012. Obrany kierunek, którego zespół nie chce definiować, zaowocował mieszanką kilku stylów muzyki gitarowej. Jak mówi wokalista, Alan Garstecki: „Inspiracje czerpiemy ze wszystkiego co powoduje u nas ciary. Nie chcemy kopiować, naśladować, dążymy do tego aby uzyskać własne, niepowtarzalne brzmienie i styl.”

Wzajemna przyjaźń muzyków oraz totalnie różne charaktery pozwoliły stworzyć fantastyczną atmosferę w zespole. Elenor Grey to połączenie doświadczenia i obycia z młodością i polotem, co w efekcie daje nietuzinkową mieszankę luzu, spokoju i szczerości płynącej od muzyków.

Elenor Grey koncertuje gdzie i kiedy tylko się da, i jest przyjmowany entuzjastycznie przez publiczność.
Mają na Swoim koncie wiele, udanych koncertów min.
Woodstock, Jarocin, Hej Fest Zakopane,
Supportowali min. COMA, Happysad, Muchy, My Riot, Acid Drinkers

Skład Zespołu: Alan Garstecki-voc, Jacek Idźkowski-guit, Marcin Łatko-bass, Jarek Majer-guit, Daniel Maliszewski-drums

 

Komenatrze są wyłączone