Protokół z obrad Komisji Artystycznej

Konkursu na wykonanie palmy wielkanocnej

Konin, 14 kwietnia 2019 r.

 

 

Komisja Artystyczna w składzie:

Elżbieta Barszcz – etnograf, malarka, dyrektor – Muzeum Okręgowego w Koninie
Przemysław Kolenda – Klasztor Franciszkanów w Koninie
Renata Rudowicz  – plastyk, pedagog, opiekun projektu – CKiS w Koninie

Po obejrzeniu 65 prac zgłoszonych na Konkurs postanowiła nagrodzić 35 prac: 10 prac NAGRODAMI GŁÓWNYMI i 25 prac  NAGRODAMI :

NAGRODY GŁÓWNE

  1. Przedszkole Gminne w Kramsku – gr.I i IV
  2. Stanisława Adamczyk; Kramsk
  3. Mateusz Kosmalski; SP nr 15 w Koninie
  4. Julia Pawłowska, Paulina Bachera; SP w Kucharach Kościelnych
  5. Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbinku
  6. SP w Ogorzelczynie kl.II – Antonina Nowakowska, Amelia Selewska , Zuzanna Szczap, Wiktor Roszak, Marcel Ćwiek, Julia Gronostaj, Sandra Gronostaj, Weronika Ziemiańska, Adam Sznajder
  7. Przedszkole Gminne w Kramsku – gr.II
  8. Areta Pawlicka; SP nr 3 w Koninie
  9. Zuzannna Szymczak; SP nr 12 w Koninie
  10. Adam Siepka, Jakub Kaczmarek; Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Koninie

NAGRODY

  1. Martyna Błażejewska; SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie
  2. Zofia Korasiak; SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie
  3. Zosia Szołajska; Kłodawa
  4. Kacper Lis, Jakub Olejniczak, Jakub Andrzejewski; SP nr 1 w Koninie
  5. Natalia Kołecka; SP nr 1 w Koninie
  6. Mateusz Szołajski;  Kłodawa
  7. Ewa Piskorz; Prywatne Przedszkole Bajkolandia w Koninie
  8. Patryk Drapik, Szymon Pinciak, Jakub Szkudlarek; SP w Kucharach Kościelnych
  9. Anna Wawrzyniak, Wiktoria Ładecka; SP nr 1 w Koninie
  10. Przedszkole Nr 1 w Kłodawie – gr. III
  11. Przedszkole Gminne w Kramsku – gr.III
  12. Przedszkole nr 1 w Koninie; gr.V ,, Wiewiórki”
  13. Wiktoria Marczak; Konin
  14. Monika Czaja; Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona
  15. Magdalena Maciejewska, Natalia Olejniczak; Konin
  16. Natalia Gilewska; SP w Łuczywnie
  17. Magdalena Korzepa; Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona
  18. Natalia Korzepa; SP w Przykonie
  19. Natalia Świtaj; Przykona
  20. Oktawian Kozłowski; SP nr 1 w Koninie
  21. Paulina Kozłowska; Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Koninie
  22. Hubert Jarmuszka; Przykona
  23. Szymon i Filip Kantanista z babcią Janiną Rudnicką -Lewandowską; Konin
  24. Piotr Korzepa; Parafia N.NMP w Psarach/ Przykona
  25. Stowarzyszenie Koniński Uniwersytet Trzeciego Wieku w Koninie –gr. III

Laureaci otrzymują spersonalizowane dyplomy, PENDRIVE, z nadrukowaną pracą twórczyni ludowej Jadwigi Tyksińskiej  i z wgraną galerią nagrodzonych prac,  ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie. Ponadto NAGRODY GŁÓWNE otrzymują książki ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie oraz przez Muzeum Okręgowe w Koninie.

Uczestnicy konkursu otrzymują słodycze ufundowane przez Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie.

Procesja z palmami – fot. R. Rudowicz

 

Komenatrze są wyłączone