Spotkanie promujące antologię muzyki komputerowej Permutacje w Wieży Ciśnień.

W spotkaniu wezmą udział: Roman Bromboszcz, Patryk Lichota, Piotr Tkacz.

Dla każdego z uczestników spotkania przewidziana jest płyta „Wieża Ciśnień Permutacje”.

Patryk Lichota – muzyk, kompozytor, improwizator, producent radiowy. Dyrektor artystyczny i producent festiwalu muzyki improwizowanej FRIV. Autor muzyki teatralnej, słuchowisk, twórca instalacji multimedialnych (m.in. Cyborganic Plants, Omnihype, Oda di Neuro). Członek zespołów KakofoNIKT, Posoka, Stupor, Szukano, Ryzykowna Wyprawa Batyskafem, Kurort, Disgrained. Autor publikacji „Tradycje hałasu w sztuce dźwięku” (Bogucki Wydawnictwo Naukowe, 2016)

Piotr Tkacz – krytyk muzyczny, praktyk i teoretyk dźwięku związany z takimi zjawiskami jak seria za duszno, festiwal FRIV, audycja zasypywanie kanonu, zespoły Sumpf, Radioda, Revue svazu českých architektů, Lata. Publikował m.in. w Glissando, Dwutygodniku, Fragile, 2+3D, surround, HIS Voice. Z wykładami gościł w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, FAMU w Pradze, Kulturhauz w Toruniu.

http://piotrtkacz.tumblr.com

http://zaduszno.wordpress.com

http://zasypywaniekanonu.wordpress.com

 Roman Bromboszcz – pisarz, muzyk oraz artysta wizualny łączący różne rejestry zmysłowe i media. Autor książek naukowych: „Estetyka zakłóceń”, „Ewolucja i wartość” oraz „Kultura cybernetyczna”, artykułów naukowych, katalogów i książek poetyckich. Od 2003 roku występuje na żywo z muzyką elektroniczną i sztuką komputerową. Pomysłodawca i moderator Festiwalu sztuki komputerowej Permutacje odbywającego się co dwa lata w Galerii CKiS Wieża Ciśnień w Koninie.

http://rawdigits.net

http://br0mb0x.blogspot.com

 

festiwalpermutacje.wordpress.com

 

Komenatrze są wyłączone