Mietek Szcześniak będzie gościem tegorocznej edycji Poetyckich Zaduszek. Artysta zaśpiewa utwory ze swojej najnowszej płyty „Nierówni”. Bilety na koncert już w sprzedaży!

„NIERÓWNI” to najnowsza płyta Mietka Szcześniaka, której powstanie było jego marzeniem od wielu lat. Artysta wybrał 11 wierszy ks. Twardowskiego i skomponował do nich rytmiczną i pozytywną muzykę – dominuje słoneczna samba i bossa nova. Jest pogodnie i refleksyjnie, ale są też utwory z dużą dawką dobrego humoru. Jednym słowem – lirycznie i energetycznie. A co najważniejsze – niewymuszenie, czyli dokładnie tak, jak w wierszach Twardowskiego.
Zamierzenie Mietka Szcześniaka było proste: podzielić się ulubioną twórczością Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać. „Esencja ks. Twardowskiego jest lekka, niełatwa, ale przyjemna. Dlatego dałem jej formę słoneczną, rytmiczna i pozytywną – bossa novę, sambę, chorińjo, sao.” (Mietek) NIERÓWNI to genialny wokalista, doskonałe teksty, znakomite aranżacje i doskonali Artyści już 5 listopada o 19.00 w CKiS-DK Oskard.

 

Komenatrze są wyłączone