Protokół z obrad Komisji Artystycznej
9. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące trzewiczki”
Ślesin, 14 kwietnia 2018 r.

Komisja Artystyczna w składzie:
Krystyna Frąckowiak – Poznań
Jacek Owczarek – Łódź
Justyna Szczap – Konin
Krystian Weber (sekretarz) – CKiS Konin

po obejrzeniu 22 zespołów prezentujących się w ETIUDZIE TANECZNEJ postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

wyróżnienie w wysokości 300 zł ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi CODA 2 z Konińskiego Domu Kultury

ex aequo dwa III MIEJSCA
(nagrodzone w wysokości po 400 zł każde, ufundowane przez CKiS w Koninie)
• zespołowi FRAJDA ANCYMONKI z Frajda Studio Tańca w Pleszewie
• zespołowi IKRA z ARTSCOOL Studio taneczno-artystyczne w Ostrowie Wlkp.

II MIEJSCE
(nagrodzone w wysokości 500 zł ufundowane przez CKiS w Koninie)
• zespołowi JBC z Rampa Dance w Poznaniu

I MIEJSCE
(nagrodzone w wysokości 600 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie)
• zespołowi TAKT ze Szkoły Tańca i Akrobatyki w Koninie

w kategorii wiekowej 12-15 lat

ex aequo trzy III MIEJSCA
nagrodzone w wysokości po 400 zł każde, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi FANTAZJA ECHAPPE z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.
• zespołowi CODA 1 z Konińskiego Domu Kultury
• zespołowi JD z Rampa Dance w Poznaniu

II MIEJSCE
nagrodzone w wysokości 500 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi Raz, 2,3… z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wlkp.

Ex aequo dwa I MIEJSCA
nagrodzone w wysokości po 600 zł każde, ufundowana przez CKiS w Koninie
• zespołowi SPACE 1 z Konińskiego Domu Kultury
• zespołowi AFERA z Rampa Dance w Poznaniu

w kategorii wiekowej 16-19 lat

WYRÓŻNIENIE w wysokości 300 zł ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi REVOLTA z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie
I-go miejsca nie przyznano

II MIEJSCE
nagrodzone w wysokości 500 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi TOP DANCE TEAM z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie

III-go miejsca nie przyznano

po obejrzeniu 12 zespołów prezentujących się w INSCENIZACJI TANECZNEJ Komisja Artystyczna postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

WYRÓŻNIENIE w wysokości 300 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi TAKT ze Szkoły Tańca i Akrobatyki w Koninie

III- go miejsca nie przyznano

II MIEJSCE
nagrodzone w wysokości 500 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi TOP DANCE I A z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie

ex aequo dwa I MIEJSCA
nagrodzone w wysokości po 600 zł każde, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi JF z Rampa Dance w Poznaniu
• zespołowi WISIENKI II z Sierakowskiego Ośrodka Kultury

w kategorii wiekowej 12-15 lat

III MIEJSCE
nagrodzone w wysokości 400 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi PEREŁKA z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie
ex aequo dwa II MIEJSCA
nagrodzone w wysokości po 500 zł każde, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie
• zespołowi DANCE AVENUE grupa starsza z Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie
• zespołowi WISIENKI III z Sierakowskiego Ośrodka Kultury
I-go miejsca nie przyznano

w kategorii wiekowej 16-19 lat

WYRÓŻNIENIE w wysokości 300 zł ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi DOLLS ARE z Ostrów Dance Academy w Ostrowie Wlkp.
I, II i III-go miejsca nie przyznano

po obejrzeniu 27 zespołów prezentujących się w INNYCH FORMACH TAŃCA Komisja Artystyczna postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

III MIEJSCE
nagrodzone w wysokości 400 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi DROPSY z ARTSCOOL Studio taneczno-artystyczne w Ostrowie Wlkp.

ex aequo dwa II MIEJSCA
nagrodzone w wysokości po 500 zł każde, ufundowana przez CKiS w Koninie
• zespołowi PO KOKARDĘ z Centrum Tańca Show Dance w Krotoszynie
• zespołowi ALCHEMIA TYTANI ze Szkoły Tańca Alchemia Dance we Wrześni

I MIEJSCE nagrodzone w wysokości 600 zł, ufundowana przez CKiS w Koninie
• zespołowi LEMONIADA z Rampa Dance w Poznaniu

w kategorii wiekowej 12-15 lat

WYRÓŻNIENIE w wysokości 300 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi WISIENKI III z Sierakowskiego Ośrodka Kultury

ex aequo dwa III MIEJSCA
nagrodzone w wysokości po 400 zł każde, ufundowana przez CKiS w Koninie
• zespołowi BINGO ze Studio Tańca System w Odolanowie
• zespołowi KADAKLIZM z Centrum Tańca Show Dance w Krotoszynie

II MIEJSCE nagrodzone w wysokości 500 zł ufundowana przez CKiS w Koninie
• zespołowi FROM THE TOP TEAM z Konińskiego Domu Kultury

ex aequo dwa I MIEJSCA
nagrodzone w wysokości po 600 zł każde, ufundowana przez CKiS w Koninie
• zespołowi AFERA HICIORKI z Rampa Dance w Poznaniu
• zespołowi AFERA z Rampa Dance w Poznaniu

w kategorii wiekowej 16-19 lat

WYRÓŻNIENIE w wysokości 300 zł, ufundowane przez CKiS w Koninie
• zespołowi REVOLTA z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ślesinie
I, II i III miejsca nie przyznano.

NAGRODĘ GŁÓWNĄ 9. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące Trzewiczki” 2018 w wysokości 1000 zł ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Ślesin, Komisja Artystyczna postanowiła przyznać zespołowi AFERKA OCZKO z Rampa Dance w Poznaniu.

 

 

 

 

Komenatrze są wyłączone