Twórcy

IMIĘ
I NAZWISKO
RODZAJ TWÓRCZOŚCI ADRES KORESPONDENCYJNY OSIĄGNIĘCIA
Irena Spławska malarstwo, ozdabianie jaj wielkanocnych instytucja patronująca CKiS Konin

 

Nagrody na przeglądach i konkursach

Janusz Ulatowski malarstwo (na płótnie, jedwabiu, drewnie, szkle) ul. Piastów 1/16
62-300 Września
tel. 0 61 43 64 291
instytucja patronująca
GOK w Kłodawie
Liczne wystawy
Stanisław Sztamblewski rzeźba w drewnie Kraśnica 23, 62-590 Golina
instytucja patronująca
Miejski Ośrodek Kultury i Biblioteki w Golinie
Nagradzany na przeglądach rejonowych
Józef Kwiatkowski wyroby z wikliny ul. Mickiewicza, 62-621 Brdów  
Katarzyna Robak malarstwo olejne, grafika (obrazy na zamówienie) instytucja patronująca
MDK w Turku
Nagradzana na przeglądach rejonowych
Mieczysław Barański kowalstwo artystyczne Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury
ul. Zamkowa 5, Przedecz,
tel. 27 38 489
 
Jan Gosławski rzeźba w drewnie, stolarstwo artystyczne Bożatki, 62-586 Rzgów
tel. 241 93 56
 
Tomasz Majewski malarstwo olejne
(o charakterze ludowym)
instytucja patronująca
MGOK w Ślesinie
 
Magdalena Bartczak malarstwo na szkle Dęby Szlacheckie,
62-613 Osiek Mały
instytucja patronująca
Biblioteka Publiczna w Osieku Małym
 
Alicja Pawłowska rękodzieło (kwiaty z bibuły, haft, wieńce dożynkowe, sypanie piaskiem ) instytucja patronująca
GOK w Kłodawie
 
Danuta Ostrowska rękodzieło (kwiaty z bibuły, pisanki, wieńce dożynkowe)
i twórczość literacka
instytucja patronująca
GOK w Kłodawie
 
Halina Ostrowska rękodzieło
(kwiaty z bibuły, haft, palmy, pająki)
instytucja patronująca
GOK w Kłodawie
Nagradzana na przeglądach rejonowych
Jadwiga Tyksińska malarstwo
(na szkle, olejne)
instytucja patronująca
GOK w Kłodawie
Liczne wystawy i wyróżnienia na przeglądach
Urszula Ostrowska rękodzieło
(haft, kwiaty z bibuły, pisanki, ptaki z piór)
instytucja patronująca
GOK w Kłodawie
 
Hieronima Gazińska rękodzieło
(pająki, kraszanki, ozdoby choinkowe)
Park Powstańców Wlkp. 4,
62-430 Powidz,
tel. 277 61 68
instytucja patronująca
Dom Kultury w Powidzu
Nagrody na przeglądach rejonowych i ponadregionalnych
Stanisław Siedlecki malarstwo instytucja patronująca
Dom Kultury w Powidzu
 
Krystyna Miczyńska haft instytucja patronująca
Dom Kultury w Powidzu
 
Zofia Paszkiewicz rękodzieło
(haft, pająki, koronka szydełkowa)
Park Powstańców Wlkp. 7
62-430 Powidz,
instytucja patronująca
DK w Powidzu
 
Mariusz Markiewicz rzeźba Cząstków k. Kazimierza Biskupiego
instytucja patronująca
GOK Kazimierz B.
Liczne wystawy i nagrody na przeglądach i konkursach
Piotr Kaźmierczak malarstwo Gminny Ośrodek Kultury
Rynek 23
62-406 Lądek
tel. 276-35-08
Wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Danuta Cholewiak haft krzyżykowy CKiS Konin wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Elżbieta Łykowska haft krzyżykowy CKiS Konin wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Piotr Staszak rzeźba w drewnie Brudzew, Turkowska
Konktakt: 693 706 203
Liczne wystawy w kraju i za granicą, na szczeblu gminnym i powiatowym
Prowadzi zajęcia w szkołach, domach i ośrodkach kultury.
Henryk Jankowski rzeźba Szczepidło wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Michał Dudkiewicz rzeźba instytucja patronująca
CKiS Konin
wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Marianna Iwińska rzeźba OUK Kramsk wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Kazimierz Konieczyński rzeźba OUK Kramsk wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Alina Jabłońska koronkarstwo GOK Babiak wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Marian Szeszycki repliki narzędzi rolniczych Orchowo wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Zofia Pawlaczyk koronkarstwo i gobelin CKiS Konin wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Janina Kozłowska rękodzieło artystyczne GOK Zagórów wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Józef Dzieciątkowski garncarstwo Czarny Bród wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Sylwester Rutkowski rzeźba CKiS Konin wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Marianna Dobrowolska haft CKiS Konin wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Stanisława Radke rękodzieło artystyczne Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Halina Guzik rękodzieło artystyczne Muzeum Rzemiosła Tkackiego w Turku wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym
Andrzej Kalinowski świece z wosku pszczelego GOK Golina wystawy
Stanisław Kolczyński rzeźba Mąkoszyn k. Zarynia wystawy na szczeblu gminnym i powiatowym

Komenatrze są wyłączone