UWOLNIJ SWÓJ GŁOS to propozycja warsztatów adresowana do wszystkich zainteresowanych rozwojem samoświadomości w zakresie pracy z głosem.

To propozycja dla tych, którzy chcą rozwijać swój głos jako narzędzie, ale też dla tych, którzy chcą zintegrować swój głos z całym sobą, doświadczyć siebie i swojego głosu w pełni, odkryć siebie na nowo.

Jeżeli mówisz zbyt cicho lub Twoja praca męczy Twój głos, jeżeli wystąpienia sceniczne Cię kłopoczą, bo czujesz, że ze strachu zasycha Ci w gardle, głos drży lub uważasz, że po prostu Twój głos mógłby być pewniejszy, mocniejszy – UWOLNIJ z nami SWÓJ GŁOS !

Warsztat obejmuje:
– wprowadzenie teoretyczne,
– ćwiczenia oddechowe/ekonomia oddechu,
– modulację barwy i siły głosu,
– pracę indywidualną i w grupie.

Magdalena Płaneta

Zdziwicie się, jak wiele można zrozumieć i odnaleźć w kilka godzin pod okiem doświadczonego pedagoga. Autorskie zajęcia poprowadzi Magdalena Płaneta – aktorka, reżyserka, pedagog teatralny. W 2004 ukończyła z wyróżnieniem Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi na wydziale aktorskim. W latach 2004- 2018 stworzyła kilkadziesiąt ról teatralnych i filmowych. W 2007 roku założyła własny autorski teatr – Teatr Planeta M, który realizuje nie tylko projekty z zakresu teatru tradycyjnego, lecz także poszukującego i niepokornego. Traktuje teatr jako narzędzie, którym można otworzyć wiele nieoczywistych obszarów indywidualnej i społecznej pod- i świadomości.

Warsztat odbędzie się 10 listopada w godzinach 10.00 – 14.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – ul. Okólna 47 a.

fot. Krzysztof Nowak

Komenatrze są wyłączone