Przejdź do treści
Archiwum od 4 do 9 marca 2025

DOŁĄCZ DO KOBIECEGO PROJEKTU!

Zapraszamy Was do współpracy przy realizacji 17. edycji projektu „Konin Miasto Kobiet”, która odbędzie się w dniach 4–9 marca. Czeka nas intensywny czas pełen inspirujących wydarzeń.

„Konin Miasto Kobiet” to projekt, który angażuje instytucje kultury, organizacje pozarządowe, salony piękności, sklepy, restauracje i osoby prywatne. Przez kilka dni marca chcemy stworzyć przestrzeń pełną wydarzeń, warsztatów, promocji oraz usług, które będą inspirować kobiety do rozwoju kulturalnego, osobistego, do dbania o zdrowie i urodę, ale także do odpoczynku i relaksu.

Hasłem towarzyszącym tegorocznej edycji jest MENOPAUZA. Zachęcamy do wykorzystania go w Państwa propozycjach. Nie jest to jednak wymóg – projekt jest otwarty na wszystkie tematy, które mogą wzbogacić życie kobiet, niezależnie od ich wieku czy fazy życia.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa propozycje projektów/ofert, które wzbogacą tegoroczny program Konin Miasto Kobiet.

Misją KMK jest stworzenie przestrzeni, w której kobiety mogą się inspirować, dzielić doświadczeniami, zdobywać nową wiedzę, a także znaleźć wsparcie w różnych aspektach życia – od zdrowia, przez rozwój osobisty, aż po relaks i przyjemność.

Ważnym elementem tego projektu jest zachowanie atrakcyjnych cen, które sprawią, że oferta będzie dostępna dla jak najszerszej grupy uczestników. Prosimy, aby proponowane wydarzenia, warsztaty, spotkania lub usługi zawierały np.:
• Promocję zniżkową (min. 15%),
• Bilety w wyjątkowej cenie,
• Specjalne oferty, rabaty lub pakiety usług.

Proszę o przesyłanie swoich propozycji wydarzeń do dnia 27 stycznia 2025 roku, aby mogły zostać uwzględnione w kalendarium projektu.

UWAGA!
Pamiętajcie koniecznie o uiszczeniu opłaty /akredytacji/ w kwocie 30 zł – opłata nie jest od podmiotu zgłaszanego tylko od różnego rodzaju wydarzenia! Wszystkie szczegóły i konto w formularzu zgłoszenia.

KAŻDE /różnego rodzaju/ WYDARZENIE MUSI MIEĆ SWÓJ FORMULARZ I BYĆ PRZYPISANE DO DANEJ KATEGORII KMK!

Formularze koniecznie muszą być wypełnione KOMPUTEROWO. Prosimy nie używać wielkich liter! Pisanie wersalikami bardzo utrudnia nam opracowanie materiałów promocyjnych. W rubryce TYTUŁ należy wpisać wymyśloną nazwę imprezy lub wydarzenia. Prosimy o szczegółowe wypełnienie formularza po to, żebyśmy uniknęli błędów przy tworzeniu strony projektu i promocji KMK 2025. Jednocześnie informujemy, że nadesłane, niewłaściwie wypełnione formularze i te zgłoszone po terminie, nie będą brane pod uwagę.

Napiszcie nam: co, kiedy i gdzie organizujecie w ramach Miasta Kobiet. Prześlijcie nam również Wasze aktualne logotypy oraz grafikę w kwadracie (najchętniej rozmiar 1080×1080 px).

WYPEŁNIONY FORMULARZ NALEŻY WYSŁAĆ NA ADRES E-MAIL: kmk@ckis.konin.pl

Kontakt w sprawie projektu:
e-mail: kmk@ckis.konin.pl
tel. (63) 274 66 00 sekretariat DK Oskard