Przejdź do treści
Aktualności 11 września 11:00

Eliminacje Wielkopolskie do II Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Legionowej

Zapraszamy wokalistów z terenu Województwa Wielkopolskiego na Eliminacje do II Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Legionowej 2022, które odbędą się w Centrum Kultury i Sztuki, w Domu Kultury Oskard, w dniu 11 września 2022 r.

Konkurs odbędzie się o godz. 11.00. Tego samego dnia o godzinie 18.00 zapraszamy na Koncert galowy laureatów oraz zaproszonych gwiazd.

W załącznikach znajdują się:
Karta zgłoszenia
Regulamin
Zgoda na przetwarzanie danych

Zgłoszenia można przesyłać do 10.09.2022 r. na adres: biuro@mfpl.eu z dopiskiem:
„Eliminacje Wielkopolskie do II Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Legionowej”

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://mfpl.eu/

O Festiwalu:

Festiwal Pieśni Legionowej powstał w 2017 roku, a jego twórcą jest Wojciech Bardowski, który z powodzeniem zrealizował w latach 2017-2020 jego cztery edycje w formule – ogólnopolskiej. Od roku 2021 festiwal funkcjonuje w formule – międzynarodowej. Eliminacje rejonowe odbędą się w wybranych miastach w Polsce i zagranicą. Wydarzenie wspierają instytucje samorządowe, instytucje kultury, stowarzyszenia i firmy prywatne.

Organizatorami tegorocznej edycji festiwalu w formule międzynarodowej są: Fundacja Kultura z Pasją Wojciech Bardowski oraz Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Pani Bożena Żelazowska, Poseł na Sejm RP. Eliminacje rejonowe odbędą się w całej Polsce i zagranicą. Wydarzenie wspierają instytucje samorządowe, instytucje kultury, stowarzyszenia i firmy prywatne.

(źródło mfpl.eu)