Przejdź do treści
WOŚP
Oskard - projekty

FINAŁY WOŚP

Przy CKiS-DK Oskard od lat działa Koniński Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego szefową jest Justyna Kałużyńska. Co roku dołączamy do Finału WOŚP, bez którego nie wyobrażamy sobie już zimy. Nie ma lepszego sposobu na rozgrzanie serc niż dzielenie się dobrem!

Nasz sztab tworzą pracownicy CKiS oraz zaprzyjaźnione z nami osoby, instytucje, firmy czy szkoły. Za każdym razem możemy liczyć na ich ogromne wsparcie i pomoc.

Sztab tworzą także, a może przede wszystkim, wspaniali wolontariusze. Wraz z nami kwestuje około 700 wolontariuszek i wolontariuszy z Konina, a także ościennych miejscowości: Wierzbinka, Goliny, Kazimierza Biskupiego, Żychlina, Skulska, Kramska, Liśćca Wielkiego i Rychwała.

Podczas finału zawsze dużo się dzieje! Koncerty, warsztaty, spotkania, Bieg „Policz się z cukrzycą” czy happening przy Rondzie im. WOŚP to tylko część atrakcji, która czeka na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia.

Zanim jeszcze finał się zacznie, trwają charytatywne licytacje na Allegro, do których nasz sztab także aktywnie się włącza. Łopata z autografem Tomasza Organka, piłka z podpisem Roberta Lewandowskiego czy voucher na autorski tatuaż. To tylko cześć niezwykłych przedmiotów i usług, które można wylicytować na naszym sztabowym Allegro.

Oczywiście, wszystkie zebrane środki zasilają konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do wspólnego grania razem z nami!