Przejdź do treści
Wydarzenia

Gramy dla wszystkich – małych i dużych! 31. Finał WOŚP | Program

Poczuj z nami, jak mocno bije serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Finał odbędzie się 29 stycznia 2023 roku i tradycyjnie spotkamy się z mieszkańcami Konina w Galerii nad Jeziorem. Tego dnia razem będziemy zbierać środki na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

Warto już teraz wpisać do swojego kalendarza datę 31. Finału WOŚP, by razem z Konińskim Sztabem nr 740 robić dobro. Tym razem będzie nam przyświecać hasło: Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych. PIERWSZY raz Orkiestra zagra dla wszystkich i mamy nadzieję, że jak zwykle Konin przyłączy się do Letniej Zadymy w Środku Zimy.

Będzie koncertowo, kolorowo, sportowo i pysznie! O szczegółach programu będziemy informować bliżej finału, ale już teraz zapraszamy Was na intensywne orkiestrowanie! W planie tradycyjnie: muzyczne i kulturalne występy, licytacje, bieg „Policz się z cukrzycą” i wiele innych atrakcji.

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Zanim zagra najlepsza Orkiestra świata, poszukiwaniu są wolontariusze! Wraz z nami kwestować będzie ponad 700 wolontariuszek i wolontariuszy z Konina, a także ościennych miejscowości: Wierzbinka, Goliny, Kazimierza Biskupiego, Żychlina, Skulska, Kramska, Liśca Wielkiego.

Zachęcamy gorąco, by dołączyć do konińskiego sztabu i zostać wolontariuszem. Dokładne informacje znajdują się na naszej stronie (LINK https://bit.ly/wolontariat_WOSP)

BIEGNIJ Z NAMI PO DOBRO!

Wszystkich zapraszamy na 13. Bieg „Policz się z cukrzycą” w Koninie! Dla każdego uczestnika mamy okolicznościowy medal, a dla wszystkich, także kibiców, rewelacyjną zabawę do końca świata i jeden dzień dłużej!

Dwukilometrowa trasa tradycyjnie będzie wiodła wokół Jeziorka Zatorze. Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu – można biec czy maszerować z kijkami. Nie będzie prowadzona klasyfikacja – biegniemy dla zdrowia i dobrej zabawy! Zachęcamy do założenia kolorowych, zwariowanych strojów.

To już tradycja, że Finałowi WOŚP towarzyszy wyjątkowy bieg, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem zachorowań na cukrzycę.

Opłata startowa: 60 zł

Regulamin: https://bit.ly/regulamin_bieg
Zapisy na stronie: https://bit.ly/bieg_WOSP_Konin  od 10.12.2022 r. do 20 stycznia lub do wyczerpania numerów startowych.

AUKCJE NA ALLEGRO!


Koniński sztab WOŚP uruchomił aukcje Allegro! Znajdziecie tam, m.in. gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nietuzinkowe obrazy czy vouchery na różne atrakcje!

Nasze aukcje znajdziecie tutaj: allegro.pl/uzytkownik/zi89
Będzie ich coraz więcej, dzięki wspaniałym darczyńcom, którzy dzielą się z naszym sztabem swoimi skarbami czy fantastycznymi usługami. Opieka wytchnieniowa? Masaż kobido? A może godzina na ściance wspinaczkowej? Już teraz vouchery na takie atrakcje będzie można wylicytować na naszych aukcjach.

To niezawodni darczyńcy sprawiają, ze w każdym tygodniu będą pojawiały się nowe oferty. Bądźcie więc czujni!

Aukcje trwają i ciągle przybywają nowe gadżety!

Pomóż już teraz!

Nasz sztab także w tym roku dołącza do orkiestrowej zbiórki!  Już teraz można wesprzeć WOŚP i wpłacić fundusze do naszej sztabowej, konińskiej eSkarbonki, którą znajdziecie pod tym linkiem:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/x1tbbv

eSkarbonki to „wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć. Wszystko odbywa się online, bezpiecznie i szybko. Już teraz dziękujemy wszystkim tym, którzy dorzucą się do naszej eSkarbonki.

Honorowy patronat nad finałem objął Prezydent Miasta Konina Pan Piotr Korytkowski.

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

W ciągu 30. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,75 mld PLN i kupiła blisko 70 000 urządzeń. W konińskim sztabie podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy 322 198,57 zł! Jak będzie w roku 2023? Przekonamy się niebawem!

Zapraszamy do wspólnego orkiestrowania!


Znajdźcie nas na Facebooku:  https://www.facebook.com/KoninSztab740