Przejdź do treści
Aktualności

Gramy dla wszystkich – małych i dużych! 31. Finał WOŚP

Poczuj z nami, jak mocno bije serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Finał odbędzie się 29 stycznia 2023 roku i tradycyjnie spotkamy się z mieszkańcami Konina w Galerii nad Jeziorem. Tego dnia razem będziemy zbierać środki na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy.

Warto już teraz wpisać do swojego kalendarza datę 31. Finału WOŚP, by razem z Konińskim Sztabem nr 740 robić dobro. Tym razem będzie nam przyświecać hasło: Chcemy wygrać z sepsą – zagramy dla wszystkich, małych i dużych. PIERWSZY raz Orkiestra zagra dla wszystkich i mamy nadzieję, że jak zwykle Konin przyłączy się do Letniej Zadymy w Środku Zimy.

Będzie koncertowo, kolorowo, sportowo i pysznie! O szczegółach programu będziemy informować bliżej finału, ale już teraz zapraszamy Was na intensywne orkiestrowanie! W planie tradycyjnie: muzyczne i kulturalne występy, licytacje, bieg „Policz się z cukrzycą” i wiele innych atrakcji.

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Zanim zagra najlepsza Orkiestra świata, poszukiwaniu są wolontariusze! Wraz z nami kwestować będzie ponad 700 wolontariuszek i wolontariuszy z Konina, a także ościennych miejscowości: Wierzbinka, Goliny, Kazimierza Biskupiego, Żychlina, Skulska, Kramska, Liśca Wielkiego.

Zachęcamy gorąco, by dołączyć do konińskiego sztabu i zostać wolontariuszem. Dokładne informacje znajdują się na naszej stronie (LINK https://bit.ly/wolontariat_WOSP)

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

W ciągu 30. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,75 mld PLN i kupiła blisko 70 000 urządzeń. W konińskim sztabie podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy 322 198,57 zł! Jak będzie w roku 2023? Przekonamy się niebawem!

Zapraszamy do wspólnego orkiestrowania!


Znajdźcie nas na Facebooku:  https://www.facebook.com/KoninSztab740