Przejdź do treści
Archiwum 29 czerwca 2024 od 12:00 do 15:00

„JEM OCZAMI I POŁYKAM WZROKIEM”. MALARSKIE WARSZTATY MIĘDZYPOKOLENIOWE Z MALOWANIA JEDZENIA

Nadciąga kolejny projekt realizowany w ramach programu Minigranty 2024 – edycja wiosenna! Tym razem możecie wziąć udział w wyjątkowych warsztatach malarskich, które poprowadzi Ewa Gaj – doświadczona malarka i edukatorka sztuk plastycznych. Wydarzenie będzie miało dwie edycje. Na każde ze spotkań może zapisać się siedem duetów, czyli łącznie 14 osób.
I edycja – sobota, 15.06.2024r. godz. 12:00 – 15:00
II edycja – sobota, 29.06.2024r. godz. 12:00 – 15:00


Opis Warsztatów:
Warsztaty skierowane są zarówno do dorosłych, jak i dzieci, z naciskiem na uczestnictwo rodzinne – idealne dla rodzica z dzieckiem, dziadka lub babci z wnuczką/wnuczkiem. Na spotkaniu będzie mieli okazję nauczyć się malarstwa klasycznego, skupiając się na malowaniu martwej natury, a konkretnie – jedzenia. W dobie dominacji malarstwa digitalnego i sztucznej inteligencji, te warsztaty oferują powrót do tradycyjnych technik, rozwijając umiejętności obserwacyjne i malarskie uczestników. Wspólne tworzenie sztuki to nie tylko rozwijanie zdolności artystycznych, ale również ważny proces społeczny i kulturowy. Temat jedzenia, jako motyw przewodni, jest wdzięcznym i inspirującym wyborem do realizacji artystycznych zadań. Jak powiedział George Bernard Shaw: „Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia”.


Zapisy:
W celu zapisania się na warsztaty prosimy o kontakt mailowy na adres domartystyczny@wp.pl lub telefoniczny pod numerem 790828179.

Dołącz do nas i odkryj radość z wspólnego tworzenia sztuki!