Przejdź do treści
Wydarzenia 24 września 13:30

KINO DZIECI: WARSZTATY „MOJA PASJA TO MOJA MOC”

Co to jest pasja? Czy pasja jest moją mocą?
Zabawa i nauka poprzez pasje.
Jak pasja może mnie rozwijać?

Zapraszamy na warsztat filmowo – psychoedukacyjny pełen zabaw interakcyjnych, na którym będziemy podejmować temat pasji, zainteresowań, tego co lubimy robić. Spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie czy pasja może być tajną mocą w walce z wszelakimi przeciwnościami i jak może pomóc nam lepiej radzić sobie w codziennym życiu.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6-9 lat. Rozpoczną się o 13.30 i potrwają do 15.00. Rodziców w czasie warsztatów zaprosimy na kawę.

Zajęcia poprowadzi Marcin Majkut – trener umiejętności psychospołecznych. Od 2010 r. prowadzi warsztaty i szkolenia psychoedukacyjne na dzieci, młodzieży i dorosłych. Autor scenariuszy lekcji wychowawczych w programie Filmoteka Szkolna, analiz psychologicznych i materiałów dydaktycznych do filmów dla dzieci i młodzieży Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej i Fundacji Generator. Absolwent Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych w SWPS w Warszawie. Dyplomowany aktor. Absolwent Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.