Przejdź do treści

Mecenas kultury

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie jest Instytucją Samorządu Województwa Wielkopolskiego. W naszym kalendarzu znajdują się wydarzenia o randze międzynarodowej, ogólnopolskiej i regionalnej. Jesteśmy organizatorami festiwali muzycznych i filmowych, przeglądów artystycznych i projektów edukacyjnych. Wyróżnia nas profesjonalizm i wysoki poziom realizowanych imprez.

Oferta skierowana jest zarówno dla wymagającego, jak i najmłodszego odbiorcy. Staramy się partycypować merytorycznie w ofertach fundacji, stowarzyszeń i indywidualnych artystów. Tworzymy dogodne warunki do prezentacji ogólnopolskich projektów teatralnych i filmowych, wspieramy niszowe inicjatywy. Nasze wydarzenia obejmują patronatami m.in.: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Prezydent Miasta Konina, Narodowy Instytut Dziedzictwa, Narodowe Centrum Kultury i Polski Instytut Sztuki Filmowej. Wspierają nas małe i duże lokalne przedsiębiorstwa.

Działamy w trzech budynkach położonych w kluczowych dla miasta lokalizacjach. Corocznie naszą Instytucję odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z załączoną ofertą, którą przygotowaliśmy z myślą o zaangażowaniu się Państwa Firmy w proces partnerskiego, twórczego kreowania naszych wydarzeń.

Jesteśmy przekonani, że sponsorowanie przedsięwzięć kulturalnych organizowanych przez naszą Instytucję to dobra inwestycja, dająca gwarancję jakości i wyjątkowości, pozwalająca na wzmocnienie marki, budowanie wizerunku oraz idei społecznej odpowiedzialności w Państwa Firmie.