Przejdź do treści
Oskard-archiwum 10 września 2021 | plac przed CKiS-DK Oskard

Noc Kultury: Silent Disco

Zbudowany przez Bitaminę klimat sprawi, że po koncercie na pewno nie będziecie chcieli wracać od razu do domu. Mamy na to patent – zaprosimy Was do nieskrępowanego niczym tańca! Dzięki bezprzewodowym słuchawkom zatopimy się razem w świecie energetycznych dźwięków.

Uwaga! Bilet zakupiony na koncert Bitaminy upoważnia do pierwszeństwa w odbiorze słuchawek na Silent Disco.
Przez cały wieczór na placu przed DK Oskard będzie na Was czekać strefa chillout z food truckami. Nie będzie więc żadnego problemu z naładowaniem akumulatorów do dalszej zabawy.

Pragniemy ogłosić, że jedną z DJ podczas tegorocznego Silent Disco będzie znana i lubiana dziennikarka muzyczna Agnieszka Obszańska!

Agnieszka Obszańska – teatrolożka z wykształcenia, dziennikarka z wyboru. W „Trójce” – Programie III  przez lata zajmowała się szeroko pojętą kulturą m.in.: w programach „Teren Kultura” i „Radiowy Dom Kultury”. Odwiedziła z mikrofonem prawie wszystkie kontynenty i relacjonowała najważniejsze, nie tylko te największe, festiwale i wydarzenia kulturalne w Polsce i poza nią. Opętana naturą dźwięku i świadoma mocy jaką niesie za sobą opowiadanie historii słowem i dźwiękosferą tworzy instalacje, podcasty, słuchowiska i inne formy dźwiękowe, bazujące m.in.: na rejestrowanych samodzielnie dźwiękach terenowych. Performatywne zwierzę kulturalne. Rozmawia, gra, działa niezależnie na wielu frontach, a w Radiu 357 prowadzi program „Obszary”.