Przejdź do treści
Materiały plastyczne, ręce dziecka
Centrum Centrum wrzesień 2023/czerwiec 2024

Zajęcia w Pracowni plastycznej | Okólna 47a

W naszej pracowni plastycznej w CKiS przy Okólnej znowu jest bardzo twórczo i kolorowo. Cieszymy się, że spotkania ze sztuką w grupie zachęcają do wymiany wrażeń i podejmowania kolejnych twórczych wyzwań.

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat odbywają się w środy, w dwóch turach: godz. 16.00-17.30 i godz. 17.30-19.00.

Koszt zajęć: 70 zł/m-ąc

Wpłaty tylko na konto: Santander Bank Polska S.A. 17 1090 1199 0000 0000 1900 2776

Uwaga! Uruchamiamy nowy system zapisów i opłat na zajęcia artystyczne realizowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie w sezonie kulturalnym 2023/24. Zapisy na październikowe i każde kolejne zajęcia odbywać się będą wyłącznie elektronicznie poprzez portal Strefa Zajęć (www.strefazajec.pl).

Pracownia Plastyczna w CKiS przy Okólnejhttps://www.strefazajec.pl/course/view/id/53255

Rejestracja jest prosta i nie powinna sprawić Państwu problemów. Jeśli jednak pojawią się wątpliwości, prosimy zajrzeć do instrukcji dostępnej pod tym linkiem: https://www.ckis.konin.pl/strefa-zajec-nowa-forma-zapisow-na-zajecia-artystyczne/

Zajęcia poprowadzi Pani Renata Bielińska z Konina.

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu. Ukończyła również studia podyplomowe z wiedzy o Europie i integracji europejskiej (UAM w Poznaniu), pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą (ODN w Poznaniu), studia podyplomowe z wiedzy o kulturze (UAM w Poznaniu) oraz Studium Arteterapii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Pracuje w I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Koninie oraz w Wyższej Szkole Pedagogiczno- Technicznej w Koninie. Prowadzi warsztaty artystyczne oraz ćwiczenia z niekonwencjonalnych metod terapii pedagogicznej, m.in. arteterapii. Zajmuje się również rozwojem i  promocją młodych talentów.

Artystycznie zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym, linorytem, tworzy kolaże, fotografuje. Bierze udział w plenerach artystycznych i wystawach zbiorowych. Pisze teksty o sztuce. Wielokrotnie nagradzana za swoją pracę edukacyjną w obszarze sztuk plastycznych