Przejdź do treści
Oskard-archiwum 9 września 2021

Spotkanie autorskie z Arturem Andrusem

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, Miasto Konin oraz Centrum Kultury i Sztuki w Koninie zapraszają na spotkanie autorskie z Arturem Andrusem, które odbędzie się 9 września 2021 roku o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowej CKiS – DK Oskard. Wydarzenie, realizowane w ramach projektu „Konin Lubi Książki 6” (Koniński Budżet Obywatelski), poprowadzi Iwona Krzyżak z portalu LM.pl.

Artur Andrus – polski dziennikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. W latach 1994–2017 dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia. Współredaktor programów „Powtórka z rozrywki” oraz „Akademia rozrywki”. Gospodarz kabaretowych spotkań w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, łódzkiej „Przechowalni” i krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”. Odtwórca roli Jonathana Owensa w improwizowanym serialu kabaretowym „Spadkobiercy”. Od 2005 komentator „Szkła kontaktowego” w TVN24. Mistrz Mowy Polskiej.

Uwaga! Bezpłatne wejściówki dostępne będą od 30 sierpnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych, a w kasie kina Oskard od godz.15:00. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zakupu książek Artura Andrusa i zdobycia autografu autora. Książki będą podpisywane po spotkaniu i będzie można je odebrać następnego dnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie w Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych.

Serdecznie polecamy!