Przejdź do treści
Oskard-archiwum 17 czerwca 2022

Spotkanie z Tomaszem Kulasem i Arkadiuszem Uriaszem z grupy FOTOSPACERY.PL | 2. Koniński Festiwal Fotograficzny FOCUS NAD WARTĄ

W ramach tegorocznej edycji Konińskiego Festiwalu Fotograficznego FOCUS NAD WARTĄ, zapraszamy na spotkanie autorskie z grupą pasjonatów z FOTOSPACERY.PL

Jak czerpać radość z robienia zdjęć? Fotografia to pasja. Możesz realizować ją indywidualnie, ale jeśli chciałbyś czuć jeszcze większą satysfakcję podczas przeżywania fotograficznych przygód, cieszyć się z wzajemnych inspiracji i pozytywnej rywalizacji, koniecznie spróbuj fotografii realizowanej wspólnie. To trochę jak z wizytą w kinie – ten sam film oglądany samotnie, na telewizorze, nie wywołuje aż takich emocji, jak ten oglądany z grupą przyjaciół. Dlatego warto brać udział w fotowarsztatach i… uczestniczyć w fotospacerach. Przy okazji zyskasz jeszcze kilka dodatkowych korzyści. Jakich? Opowiemy o tym na spotkaniu, na którym przedstawimy działalność grupy Fotospacery.pl.

Arkadiusz Uriasz

Pasjonat fotografii i zawodowy fotograf, rejestrujący na co dzień uroczystości i wydarzenia związane z Muzeum Wojska Polskiego. Niemal od początku związany z grupą Fotospacery.pl – ekipą pasjonatów, organizującą oryginalne wydarzenia, łączące fotograficzne „safari” w miejscach nieoczywistych czy niedostępnych ze szkoleniami technik obrazowania, warsztatami, testami sprzętu foto-video oraz spotkaniami towarzyskimi.

Tomasz Kulas

Fotograf, który odkrył, że oprócz samego fotografowania, ogromną satysfakcję sprawia mu także fotografowanie przeżywane wspólnie. Organizator i prowadzący wielu szkoleń, wydarzeń i warsztatów fotograficznych. Założyciel grupy Fotospacery.pl, dziennikarz fotograficzny i technologiczny z ponad 20-letnim doświadczeniem, a także były trener centralny firmy Sony na Polskę w zakresie urządzeń foto-wideo.

Partnerem wydarzenia jest grupa fotospacery.pl

Termin: 17.06.2022 r.
Godzina: 19.00
Prowadzenie: Fotospacery.pl – Tomasz Kulas i Arkadiusz Uriasz
Miejsce: CKiS-DK Oskard, Klubokawiarnia NOT
Wstęp wolny