Przejdź do treści
Wydarzenia

WYSTAWA NA EKRANIE 2016

Cykl „Wystawa na ekranie” powraca do kina Oskard już w sierpniu. To prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie.

Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD są pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. Arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki będzie można oglądać na kinowym ekranie z różnych perspektyw,  wędrówce po salach galeryjnych i muzealnych towarzyszą historie dzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.
Jeszcze w tym roku widzowie zobaczą 4 tytuły.

28 sierpnia zapraszamy na pokaz „Munch 150”.

2 października zapraszamy na projekt poświęcony wybitnemu twórcy – „Leonardo da Vinci – malarz na mediolańskim dworze”.

13 listopada zaprezentujemy wystawę  „Manet – portrecista życia” z The Royal Academy of Arts w Londynie, a 11 grudnia „Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku” z The National Gallery w Londynie.
Phil Grabsky – pomysłodawca i główny producent całego przedsięwzięcia – przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty w galerii czy w muzeum. Cykl „Wystawa na ekranie” przenosi na duży ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata.
Obecnie Wystawy na ekranie są prezentowane w ponad 1000 kinach w 30 krajach.

 

Bilet grupowy – 15 zł (co najmniej 10 osób) lub karnet na wszystkie wystawy w cenie 15 zł za jeden pokaz można rezerwować w kasie Oskardu.