Przejdź do treści
Archiwum 7 marca 17.00

Ciuch lubi ruch | KMK 2024

Wraz z Konińską Radą Kobiet oraz Klubokawiarnią NOT zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu odmienisz swoją garderobę!

Zapewne każda kobieta ma w szafie coś, czego od dawna nie nosi, a co mogłoby sprawić radość innej kobiecie. Zapraszamy na wymianę rzeczy, które zalegają Ci w szafie, bo „ciuch lubi ruch”.

Co musisz zrobić? Zgłoś się do Konińskiej Rady Kobiet na Facebooku lub pod numerem telefonu 695 088 887. Spakuj swoje ubrania, którymi chcesz się wymienić, i przyjdź do Klubokawiarni NOT. Spotkasz tam inne kobiety, które uwielbiają modę.

Tego dnia odbędzie się również finał akcji METAMORFOZA z Balu Kobiet. Podczas Charytatywnego Balu Kobiet 1 marca będzie do wylicytowania Metamorfoza obejmująca zakupy ze stylistką, zabieg na twarz, makijaż i fryzurę. Poznamy odmienioną szczęściarę, która wylicytuje voucher na metamorfozę.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie stylistka Ana Pelicana. Ania jest doświadczonym doradcą wizerunkowym i coachem. Będziemy miały ogromną przyjemność posłuchać jej rad co do dobrego wyglądu, odpowiedniego doboru ubrań do figury i urody. Jeśli nie masz ubrań, które chcesz wymienić, po prostu przyjdź na spotkanie i koncert bluesowy, który będzie towarzyszył nam podczas tego modowego wydarzenia.

Wstęp wolny

Organizator: Konińska Rada Kobiet.

Współorganizator: Klubokawiarnia NOT, CKiS w Koninie