Przejdź do treści
Wydarzenia

Wynajem sal

Konferencja, warsztaty, spotkanie biznesowe, a może koncert? Szukasz odpowiedniego miejsca, by zorganizować swoje wydarzenie? Sprawdź naszą ofertę!

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie dysponuje kilkoma salami wyposażonymi w niezbędny sprzęt do przeprowadzenia profesjonalnego eventu. Nowoczesne wnętrza, dobra lokalizacja i możliwość dostosowania wnętrza do charakteru wydarzenia – to wszystko sprawia, że organizatorzy lubią do nas wracać. 

W zależności od Twoich potrzeb, oferujemy pomieszczenia przeznaczone zarówno na duże wydarzenia, jak i kameralne spotkania. Zapewniamy także opiekę techniczną, dzięki której każdy event będzie odpowiednio oświetlony i nagłośniony. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a w obu budynkach dostępne jest łącze Wi-Fi.

CKiS – Dom Kultury Oskard

Nowoczesny obiekt zlokalizowany jest w centrum Konina, bardzo blisko dworca PKP. Dzięki temu osoby, które nie poruszają się własnym autem, nie będą miały problemu z dotarciem na miejsce. 

Budynek dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – znajdują się w nim dwie windy, podjazdy i tablica tyflograficzna. Sale kinowe wyposażone są w pętle indukcyjne, tak pomocną dla osób, które mają dysfunkcję słuchu oraz w specjalny system, dzięki któremu możliwe są pokazy filmów z audiodeskrypcją.

Wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy i multimedialny, a także możliwość aranżacji części pomieszczeń sprawia, że możemy pomóc w organizacji nawet bardzo wymagających wydarzeń. 

FOYER
SALA MULTIFUNKCYJNA
KLUBOKAWIARNIA NOT
SALA KINO KONESERA
SALA WIDOWISKOWA / KINOWA

CKiS – Centrum (ul. Okólna 47a)

CKiS – Centrum dysponuje salami idealnymi na organizację kameralnych spotkań czy warsztatów. Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy, ale mimo to łatwo do niego dojechać.

Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest położenie wokół terenów zielonych, co daje możliwość organizacji niewielkich wydarzeń plenerowych w zacisznym miejscu.

SALA KAWIARNIA – OKÓLNA
SALA MULTIFUNKCYJNA – OKÓLNA
SALA KINO KAMERALNE – OKÓLNA

Galeria CKiS Wieża Ciśnień

Trzeci nasz obiekt to Galeria CKiS Wieża Ciśnień – jedna z najbardziej charakterystycznych budowli w centrum miasta. Niewątpliwie atutem jest usytuowanie budynku tuż przy dworcu PKP oraz przystanków MZK i PKS.

GALERIA CKIS WIEŻA CIŚNIEŃ

Skontaktuj się z nami, a doradzimy, która przestrzeń sprawdzi się dla Ciebie i Twoich gości.
Na Twoje pytania odpowie Marta Andrzejewska
e-mail: m.andrzejewska@ckis.konin.pl
tel. (63) 274 66 05