Przejdź do treści
Aplikacja Epicentrum Kultury
Aktualności Android / iOS

Włącz kulturę z darmową aplikacją ( Android, iOS)

Już od 25 lutego wszystkie wydarzenia kulturalne subregionu konińskiego możesz mieć w zasięgu ręki. W sklepie Google Play dostępna jest darmowa aplikacja Epicentrum Kultury. Znajdziesz w niej 50 miejsc oferujących seanse filmowe, koncerty, spektakle, spotkania, wystawy. Dołącz do nas, nie przegap kultury!

Aplikacja Epicentrum Kultury podpowie co, kiedy i gdzie zobaczyć, w czym uczestniczyć, jakie miejsca wybrać, by ciekawie spędzić wolny czas. Otrzymasz informacje o wydarzeniach organizowanych przez muzea, teatry, kina czy centra i domy kultury. Dzięki niej poznasz szczegóły interesujących Cię imprez, stworzysz własny kulturalny kalendarz i zaplanujesz najbliższy wieczór czy weekend.

Darmowa aplikacja pozwoli również wyruszyć w niezwykłe trasy – poznać malownicze zakątki Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego, Puszczy Pyzderskiej i okolic, podążyć śladami domów z żelaza, wiatraków i dworów czy stanąć na granicy zaborów i posłuchać ludowego śpiewaka! Wszystko po to, by lepiej poznać Konin i okolice.

Dzięki aplikacji otrzymasz również powiadomienia o nowych wydarzeniach, a klikając w serduszko, dodasz wydarzenie do listy ulubionych, by o niczym nie zapomnieć. Dowiesz się również jak wyjątkowym miejscem jest Centrum Kultury i Sztuki w Koninie i jak różnorodne jest życie kulturalne w naszym mieście i regionie.

Aplikacja jest częścią projektu pod nazwą „Przebudowa i rozbudowa obiektu Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – Dom Kultury Oskard” w ramach Osi Priorytetowej 4: „Środowisko” Działanie 4.4. „Zachowanie, ochrona, promowanie i rozwój dziedzictwa naturalnego i kulturowego” Poddziałanie 4.4.1. „Inwestycje w obszarze dziedzictwa kulturowego regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Aplikacja na Androida (5.0+) do pobrania  tutaj

Aplikacja na iOS (14+) do pobrania  tutaj