Przejdź do treści
Archiwum 7 marca 17.00

Jak przestać się bać? Warsztat z umiejętności występowania publicznego | KMK 2024

Wraz z Magdaleną Biednik zapraszamy na warsztaty, dzięki którym przestaniesz się bać wystąpień publicznych!
Jesteś kobietą i boisz się zabierać głos publicznie: w pracy, podczas spotkań rodzinnych, w szkole, na zebraniach… Ciągle czujesz się niewystarczająca? Na szczęście są na to sposoby.

Przyjdź, pokażę Ci, jak pokonać lęk przed głośnym mówieniem swojego zdania w większej grupie ludzi, jakich błędów nie popełniać i jak to ćwiczyć.To nieprawda,
że aby dobrze występować, mówić i skutecznie przekonywać innych, trzeba mieć do tego talent albo zdolności.
To jest taka sama umiejętność jak bieganie czy gotowanie i każda osoba może się tego nauczyć. Zdolne robią to po prostu szybciej, a reszta… w swoim tempie.

To prawda,
że kobiety mają słabsze głosy, ciszej mówią, bardziej przeżywają wystąpienia i bardziej się boją. Czasem tak bardzo, że z lęku w ogóle nie próbują się tego nauczyć.

To prawda,
że nikt nas tego nie uczy w szkole. Mówienie wierszyków w szkole nie przygotowuje nas do sytuacji, kiedy w dorosłym życiu musimy stanąć przed zespołem, pracodawcą albo czasem całą firmą i wygłosić prezentację sprzedażową czy jakąkolwiek inną.

Dobry start w poprawianiu swoich umiejętności w tym obszarze to zrozumienie, co jest naszą mocną stroną. I znowu…. Nikt nam tego nie powie, bo po pierwsze, nasze otoczenie chce być dla nas miłe, a po drugie osoby, które się nie zajmują tym zawodowo, zwyczajnie się na tym mnie znają.

To prawda,
że osoby, które potrafią przekonująco mówić lub podczas prezentacji są pewne siebie, mają większe szanse na awanse w pracy i wyższe zarobki. Czy to nie brzmi jak naturalna przewaga mężczyzn w tej kwestii?

SEDNO
Sedno jest takie, że prowadzę warsztaty, na których uczę kobiety radzenia sobie ze stresem podczas wystąpień i zdradzam tipy, które stosują profesjonaliści, a o których nie uczą w szkole.

Nazywam się Magda Biednik, jestem trenerką wystąpień publicznych i wszystkim powtarzam, że…. wystąpienia publiczne to nie jest talent, lecz umiejętność.

KAŻDY może się tego nauczyć.

Praca w ograniczonej grupie samych kobiet.

Uwagi: Obiecuję Ci 3 godziny praktycznych ćwiczeń!

Zabierz ze sobą co najmniej 2 pary butów (w tym jedną parę na wyższym obcasie) i dodatkowe okrycie, np. marynarkę/żakiet. Przemyśl, co jest dla Ciebie najtrudniejsze w występowaniu, wtedy będę mogła odpowiedzieć na Twoje osobiste zapotrzebowanie.

UWAGA! Warsztaty tylko dla kobiet, w każdym wieku.
Koszt: 89 zł
Liczba miejsc ograniczona.

Zakup biletów pod linkiem: https://absdvoy305.akademia.onl/

Organizatorem warsztatu jest Magdalena Biednik, współorganizatorem Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

Wydarzenie w ramach projektu Konin Miasto Kobiet.