W środę 8 maja, jak zwykle o 18.00, na comiesięcznym spotkaniu KKF FF w CKiS licznie stawili się Fajni Fotografowie!

Na początku nastąpiło omówienie tematów formalnych, gdyż obecnie pracujemy nad aktualnym regulaminem Klubu, aby doprecyzować sprawy organizacyjne. Uspokajamy jednocześnie, że funkcjonowanie KKF FF i udział w spotkaniach pozostaje w niezmienionej formie, czyli bezpłatny i dobrowolny.
Tematów fotograficznych do omówienia było co niemiara, bo końca rozmów nie było. W temacie „makro-abstrakcja”, wylosowanym w kwietniu, zwyciężyła fotografia Patryka Koszeli, nasze gratulacje! Spróbujcie zgadnąć co jest na zdjęciu!

Patryk Koszela

Zadanie na czerwiec to „Co pacze z mojego okna” (pisownia celowa), a na Wasze prace tradycyjnie czekamy pod adresem klubfotokonin@gmail.com.
Obejrzeliśmy również zdjęcia z kwietniowej fotozabawy, której motywem przewodnim był „kształt”. Mimo presji czasu i ograniczonej przestrzeni uczestnikom udało się wykonać zdjęcia ciekawe, różnorodne i inspirujące, brawo!

fot. D. Domański

Ożywiona dyskusja mocno się przedłużyła i niestety tym razem nie udało się przeprowadzić kolejnej fotozabawy, której tematem miała być „faktura”. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy się 05.06. i wtedy wrócimy do zabawy. Wcześniej na naszym FB i stronie pojawi się mała relacja z niedzielnych warsztatów „Od portretu do aktu”, z Wacławem Szacyło, z której już planujemy wystawę.
Wszystkiego fotograficznego!

 

Komenatrze są wyłączone