Przejdź do treści
Centrum-archiwum 23 kwietnia 2022

13. Wielkopolski Festiwal Tańca „Tańczące Trzewiczki”

Werdykt Komisji Artystycznej 13. Wielkopolskiego Festiwalu Tańca „Tańczące Trzewiczki” – Ślesin, 23 kwietnia 2022 r.

Komisja Artystyczna w składzie:
Krystyna Frąckowiak
Iwona Markiewicz
Katarzyna Markiewicz
Krystian Weber (sekretarz) – CKiS Konin

po obejrzeniu 19 zespołów prezentujących się w ETIUDZIE TANECZNEJ postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

wyróżnienie – 200 zł ufundowane przez CKiS w Koninie
zespołom:
DANCE AVENUE – DZIECI  Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie
Fart MIX Szkoła Tańca i Baletu „Fart” w Koninie

III MIEJSCE – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi FART ART Szkoła Tańca i Baletu „Fart” w Koninie

 II MIEJSCE – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi CLASSIC DANCE Rampa Dance z Poznania

I MIEJSCE  600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi FART MINI Szkoła Tańca i Baletu „Fart” w Koninie

w kategorii wiekowej 12-15 lat

wyróżnienie – 200 zł ufundowane przez CKiS w Koninie
zespołom:
DANCE AVENUE II Gminny Ośrodek Kultury w Brzeźnie
PEREŁKA Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

III MIEJSCE – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołom:
CALANDO ARTSCOOL STUDIO TANECZNO-ARTYSTYCZNE w Ostrowie Wielkopolskim
ALCHEMIA RUBINY  Szkoła Tańca Alchemia Dance Studio z Wrześni
FART FLOW Szkoła Tańca i Baletu „Fart” w Koninie

II MIEJSCE – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
Zespołom:
TOP DANCE 1A Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
ANGELS Rampa Dance z Poznania

I MIEJSCE – 600 zł ufundowana nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi CODA JUNIOR Koniński Dom Kultury

w kategorii wiekowej 16-19 lat

III MIEJSCE – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołom:
TANCJA Studio Tańca „True School” w Ostrowie Wielkopolskim
REVOLTA Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

I MIEJSCE – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi TOP DANCE TEAM Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

po obejrzeniu 4 zespołów prezentujących się w INSCENIZACJI TANECZNEJ postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

II MIEJSCE – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołom:
FART KIDS Szkoła Tańca i Baletu „Fart” w Koninie
ALCHEMIA DIAMENTY Szkoła Tańca „Alchemia Dance Studio” z Wrześni

I MIEJSCE – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi CODA KIDS Koniński Dom Kultury

w kategorii wiekowej 12-15 lat

I MIEJSCE – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi FART JUNIOR Szkoła Tańca i Baletu „Fart” w Koninie

po obejrzeniu 16 zespołów prezentujących się w INNYCH FORMACH TAŃCA postanowiła przyznać:

w kategorii wiekowej 7-11 lat

wyróżnienie – 200 zł ufundowane przez CKiS
zespołowi FLEX Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie

III MIEJSCE – 400 zł nagroda ufundowana przez CKiS
zespołowi WuBuDuBu Centrum Tańca „Show Dance” w Krotoszynie

II MIEJSCE – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi SIEMANKO Rampa Dance z Poznania

I MIEJSCE –  600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi POWIEM MAMIE Rampa Dance z Poznania

w kategorii wiekowej 12-15 lat

wyróżnienie – 200 zł ufundowane przez CKiS
zespołowi NoBoTak Centrum Tańca „Show Dance” w Krotoszynie

II MIEJSCE – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi POMARAŃCZA Rampa Dance z Poznania

I MIEJSCE – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi PoSamPas Centrum Tańca „Show Dance” w Krotoszynie

w kategorii wiekowej 16-19 lat

II MIEJSCE – 500 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi TAKITU Rampa Dance z Poznania

I MIEJSCE – 600 zł nagroda ufundowana przez CKiS w Koninie
zespołowi KaDaklizm Centrum Tańca „Show Dance” w Krotoszynie

GRAND PRIX – 1.500 zł ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie
zespołowi CODA ELITE Koniński Dom Kultury

                                                                                           Komisja artystyczna: