ANIOŁY 2016: Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
Protokół z obrad komisji artystycznej
Konin, 21 grudnia 2015 r.
Komisja Artystyczna w składzie:
1. Elżbieta Barszcz – Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
2. Krystyna Mikołajczak – kulturoznawca, CKiS w Koninie
3. Danuta Pydyńska – Kierownik Działu Artystyczno-Organizacyjnego , opiekun projektu Anioły
Po obejrzeniu 81 szopek postanowiła nagrodzić 36 prac konkursowych.
1. Jakub i Aleksander Domowicz z ZS w Przykonie.
2. Martyna Światłowska, SP w Przykonie.
3. Tobiasz i Bartosz Pawlak, Dominik Pokojewski ze ZS w Przykonie.
4. Joanna Kruszyńska z Przykony.
5. Natalia i Paweł Marczyńscy ze ZS w Przykonie.
6. Mikołaj Sadłowski, Kacper Nowak, Dominika Smolińska z Przykony.
7. Areta Pawlicka z Konina.
8. Kornel Moliński z Przedszkole nr 14 z Konina.
9. Karol i Tomasz Wielkopolan z GOK we Władysławowie.
10. Krzysztof Bąkowski, SP w Kole.
11. Klaudia Kuczmańska, SP Łuczywnie.
12. Gabriela, Łukasz, Mateusz Gradeccy z Parafia pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Starym Mieście.
13. Amelia i Marcel Nowak ze SP w Turku.
14. Podopieczni i wolontariusze z Fundacji na Rzecz Rozwoju Dzieci Młodzieży Otwarcie z Konina 200 złotych ufundowane przez Państwa Marię i Roberta Andre z Koła i 100 złotych ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.
15.Gabriela Sadowska SP nr 15 w Koninie.
16. Małgorzata Sarnowska SP nr 1 w Koninie.
17. Agata Karwacka z Przedszkola nr 1 w Koninie.
18. Paweł Rymarczyk ze SP nr 15 w Koninie.
19. Zofia Kaczor ze SP nr 4 w Koninie.
20. Natalia i Agata Jakubowska, SP Łuczywnie.
21. Monika , Mateusz i Miłosz Pawłowscy ze Starego Miasta.
22.Pola Janczak-Kuznowicz SP nr 8 w Koninie.
23. Zoja Wróbel z Przedszkola w Kleczewie.
24. Jakub Jachnik SP w Golinie.
25. Monika Wysokowicz ze SP nr 3 w Koninie.
26. Szymon Staszak ze Szczepidła.
27.Sara Kaczmarek z SP Szyszyńskie Holendry.
28. Filip Dołowiec SP nr 3 w Koninie.
29.Alan i Natalia Tomczak ze SP w Golinie.
30. Klasa I ze SP w Helenów Drugi – Święciec.
31. Aleksandra Malesza z SP w Grochowach.
32. Natalia Fagasińska z SP w Grochowach.
33. Daniel i Marta Klima z SP nr 12 w Koninie.
34. Henryk Jankowski ze Szczepidła – 200 złotych ufundowane przez Państwa Marię i Roberta Andre z Koła.
35. Filip Głowacki SP nr 1 w Kole.
36. Uczniowie klasy I „b” z SP w Kleczewie – nagroda główna- tablet ufundowany przez Prezydenta Miasta Konina, upominki ufundowane przez Radę Miasta Konina, książki ufundowane przez Wojewodę Wielkopolskiego.
Nagrody książkowe zostały ufundowane przez Wojewodę Wielkopolskiego, Klasztor oo. Franciszkanów, Narodowy Instytut Dziedzictwa w Warszawie, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.