20. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY 2017: szopki, jasełka, kolędy
20. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej
ANIOŁY
pod patronatem honorowym Biskupa Włocławskiego
Protokół z obrad Komisji Artystycznej
20. Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej „ANIOŁY”
KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH
Konin, 21 grudnia 2016 r.
Komisja Artystyczna w składzie:
1. Elżbieta Barszcz – Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
2. Krystyna Mikołajczak – kulturoznawca, CKiS w Koninie
3. Danuta Pydyńska – Kierownik Działu Artystyczno-Organizacyjnego , opiekun projektu Anioły
Po obejrzeniu 85 szopek postanowiła nagrodzić 55 prac zgłoszonych do konkursu.
1. Joanna Kruszyńska z Gimnazjum w Przykonie
2. Wiktoria Tylki ze SP w Przykonie
3. Karolina Zielińska ze SP w Przykonie
4. Nadia Pestka ze SP w Ślesinie
5. Paweł Marczyński z Przykony
6. Natalia Bamberska, Amelia Bamberska, Zuzanna Bamberska z Przykony
7. Mikołaj Sadłowski, Kacper Nowak, Dominika Smolińska z Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona
8. Natalia Korzepa z Przykony
9. Konrad Kania ze SP nr 15 w Koninie
10. Martyna Światłowska z Centrum Kultury Biblioteka Publiczna Gminy Przykona
11. Gabriela Sadowska ze SP nr 15 w Koninie
12. Kacper Cichomski ze SP w Przykonie
13. Andrzej Jędrzejczak, Piotr Nienartowicz, Filip Michalski, Dominik Bryl z Gimnazjum nr 5 w Koninie
14. Wiktor Przybylski ze SP nr 15 w Koninie
15. Natalia Włodarczyk, Weronika Włodarczyk ze SP w Kaczkach Średnich
16. Kamil Antas z Gimnazjum w Łuczywnie
17. Otylia Plamowska, Julia Plamowska ze SP w Łuczywnie
18. Klaudia Kuczmańska ze SP w Łuczywnie
19. Kacper Franikowski z Goliny
20. Oliwia Piasecka ze SP w Golinie z mamą Katarzyną Piasecką
21. Paula Ignaczak z Goliny
22. Nikodem Kapuściński z Goliny
23. Agata, Hubert, Agnieszka, Paweł – Rodzina Przybyłów z Goliny
24. Kornel Moliński z Przedszkola nr 14 w Koninie
25. Weronika Przerwa, Zuzanna Przerwa ze SP w Szyszyńskich Holendrach
26. Gabriela Katarzyna Nawrocka ze SP w Szyszyńskich Holendrach
27. Wiktoria Pospiech ze SP nr w Kole
28. Areta Pawlicka ze SP nr 3 w Koninie
29. Monika Wysokowicz ze SP nr 3 w Koninie
30. Maja Księżak z ZS w Uniejowie
31. Marika Dzierżawska z ZS w Uniejowie
32. Uczniowie klasy II b ze SP w Kleczewie – książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie
33. Julia Tamborska ze SP nr w Koninie
34. Joanna Jędrzejczak, Alina Jędrzejczak ze SP nr 4 w Koninie
35. Igor Świderski, Kacper Świetlicki z Gimnazjum nr 5 w Koninie
36. Niepubliczne Przedszkole Tęczowa Dolina w Golinie
37. Żłobek Tęczowa Dolina w Golinie
38. Hanna Nowak ze SP nr 12 w Koninie
39. Jakub Olejniczak, Kacper Lis, Jakub Andrzejewski ze SP nr 1 w Koninie
40. Monika Siepka, Agata Antas z Gimnazjum w Wyszynie
41. Agata Karwacka z Konina
42. Cezary Adamek GOK we Władysławowie
43. Magdalena Cieślak ze SP w Kunach
44.Otylia Stolarek z GOK we Władysławowie
45. Oliwia Michalska ze SP w Ślesinie
46. Klaudia Michalska ze SP w Ślesinie
47. Wioleta Lachowicz ze SP w Żychlinie
48. Julia Masłowska ze SP w Żychlinie
49. Monika , Mateusz i Miłosz Pawłowscy ze Starego Miasta
50. Dominik Ziętek, Mateusz Miśko z Gimnazjum w Przykonie
51. Marta Kocioł ze SP nr 12 w Koninie
52. Daniel Klima, Wiktor Adamczyk ze SP nr 12 w Koninie
53. Roksana Adamczyka z Gimnazjum w Brudzewie
54. Henryk Jankowski ze Szczepidła, nagroda finansowa w wysokości 200 złotych ufundowana przez Radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego p. Kazimierza Pałasza
55. NAGRODA GŁÓWNA – Natalia Jakubowska ze SP w Łuczywnie – tablet ufundowany przez Prezydenta Miasta Konina i statuetka Anioła ufundowana przez CKiS w Koninie.
Nagrody książkowe zostały ufundowane przez CKiS w Koninie, Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Narodowy Instytut Dziedzictwa, Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina.
____________Regulamin: pobierz doc
Karat zgłoszenia” pobierz doc
http://ckis.konin.pl/2016/10/29/wystawa-szopek-bozonarodzoneniowych-anioly-2017/
Protokół z obrad Komisji Artystycznej
20. Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej „ANIOŁY”
KONKURS ŚPIEWANIA KOLĘD
Konin, 12 stycznia 2017 r.
Komisja Artystyczna w składzie:
Krystian Weber – instruktor muzyki CKiS w Koninie
Mirosław Grzanka – instruktor muzyki KDK
Piotr Piechocki – instruktor muzyki ze Ślesina
Po obejrzeniu i wysłuchaniu 13 prezentacji konkursowych postanowiła przyznać:
WYRÓŻNIENIA:
rodzinie WSZĘDYBYŁ z Posady
pakiet książek ufundowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Scholi z parafii św. Bartłomieja w Osieku Wielkim
pakiet książek ufundowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Zespołowi „HOPE” ze Skulska
pakiet książek ufundowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
NAGRODY:
Scholi „ARMIA ŚW. JERZEGO” z Parafii pw. św. Jerzego w Poznaniu
300 zł ufundowane przez Koniński Dom Kultury i upominki ufundowane przez Radę Miasta Konina
Zespołowi „HONOM” ze Stowarzyszenia „Kolska Trójka” w Kole
300 zł ufundowane przez CKiS w Koninie i upominki ufundowane przez Rade Miasta Konina
Scholi „ICHTIS” z Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Przykonie
400 zł ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Zespołowi „UNISONO” z Gimnazjum w Golinie
400 zł ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
NAGRODĘ GŁÓWNĄ
Zespołowi „DECYMA” z Publicznego Gimnazjum w Warcie
500 zł ufundowane przez Proboszcza Parafii św. Maksymiliana Kolbe, tablet ufundowany przez Prezydenta Miasta Konina, upominki od Rady Miasta Konina i statuetka ANIOŁA ufundowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
________
Regulamin: pobierz doc
Karta zgłoszenia: pobierz doc
Protokół z obrad Komisji Artystycznej
20. Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej
ANIOŁY 2017
KONKURS PRZEDSTAWIEŃ JASEŁKOWYCH
Kazimierz Biskupi, 10 stycznia 2017 r.
Komisja Artystyczna w składzie:
Paulina Pachulska – instruktor teatralny CKiS w Koninie
Jarosław Sparażyński – instruktor teatralny MDK
Krystian Weber – instruktor muzyki CKiS w Koninie
Ks. Marian Gabryelczyk MSF
Po obejrzeniu 9 przedstawień jasełkowych postanowiła przyznać:
WYRÓŻNIENIA
Zespół teatralny PSZCZÓŁKI z Przedszkola nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy
Książki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim
Zespół teatralny PESTKA z Publicznego Gimnazjum i Gminnego ośrodka Kultury w Kazimierzu Biskupim
Książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie
Zespół teatralny HUMAN SAPIENS z Liceum Ogólnokształcącego i MDK w Słupcy
Książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie
NAGRODY:
Zespół teatralny MIŚ z Przedszkola „Miś” w Słupcy
300 zł ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
Zespół teatralny JEDYNECZKI ZE SŁUPCY z MDK i Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy
300 zł ufundowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
NAGRODA GŁÓWNA
Zespół teatralny DEBIUT z Zespołu Szkół w Przykonie
500 zł ufundowane przez Wójta Gminy Kazimierz Biskupi
Książki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Koninie
Statuetka ANIOŁA ufundowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Koninie
________
Regulamin: pobierz doc
Karta zgłoszenia: pobierz doc