Przejdź do treści
Archiwum Do 7 kwietnia 2024

Wystawa Pokonkursowa 6.Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Polska-Konteksty Konin 2024

Wystawa czynna do niedzieli 7 kwietnia, codziennie w godz. 14:00-19:00 (W Niedzielę Wielkanocną 31 marca wystawa nieczynna). Wstęp wolny.

Do niedzieli 7 kwietnia zapraszamy do oglądania w Domu Kultury Oskard wystawy pokonkursowej fotografii reportażowo-dokumentalnej, zorganizowanej w ramach 6. OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO POLSKA-KONTEKSTY KONIN 2024.

Na wystawie zobaczyć można nagrodzone i zakwalifikowane do pokonkursowej ekspozycji prace autorstwa 24 fotografów z Polski, wytypowane przez jurorów tegorocznej edycji konkursu: Jacka Boneckiego, Mariusza Foreckiego i Zdzisława Siwika. Fotografie prezentowane są w dwóch kategoriach – reportaż/zestaw i zdjęcie pojedyncze.

Prace wykonane zostały na terenie Polski między 1 stycznia 2022 r. a 31 grudnia 2023 r. Przedstawiają osoby, miejsca lub zdarzenia dotyczące polskiej rzeczywistości społeczno-kulturowej i mają walor informacyjno-poznawczy. Fotografie prezentują obraz współczesnej Polski, który wyłania się z najlepszych, nadesłanych prac.

Zachęcamy również do zapoznania się z dostępnym na naszej stronie w wersji elektronicznej katalogiem pokonkursowym, w którym znajdziemy nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy zdjęcia.

Pobierz katalog w wysokiej jakości

Obejrzyj katalog online:

Obejrzyj wideorelację: