Przejdź do treści
Archiwum 24 grudnia 2023 - 28 stycznia 2024

ANIOŁY 2024 | Wystawa szopek bożonarodzeniowych

Zachęcamy Was do odwiedzenia wystawy szopek, które zgłosiliście do konkursu w ramach 27. Przeglądu Twórczości Bożonarodzeniowej ANIOŁY.

Do Klasztoru oo. Franciszkanów przynieśliście w sumie 27 pięknych prac. Ich autorami są zarówno dzieci, jak i seniorzy. Szopki tworzyliście indywidualnie, w gronie rodzinnym i w grupach znajomych. Wasza kreatywność nie zna granic – do wykonania misternych konstrukcji użyliście gałązek, korka, plasteliny, sznurka, a nawet… kredek ołówkowych! Za wszystkie dostarczone prace bardzo dziękujemy!

Wystawę bożonarodzeniowych szopek będziecie mogli oglądać od 24 grudnia u Franciszkanów (kościół pw. św. Marii Magdaleny, ul. Reformacka 2). Z kolei w dniach 3-12 stycznia 2024 r. Wasze dzieła sztuki ozdobią przestrzeń Centrum Handlowego Ferio.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 28 stycznia 2024 r. Organizatorami wydarzenia są: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Klasztor oo. Franciszkanów w Koninie, Gminny Ośrodek Kultury w Kazimierzu Biskupim i Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Kleczewie.