Przejdź do treści
Archiwum Od 10 grudnia 2023 do 28 stycznia 2024

WSPIERAJ WOŚP W SWOJEJ FIRMIE

Wszyscy kojarzymy kolorowe skarbonki, z którymi podczas finału Orkiestry chodzą wolontariusze. Dobra wiadomość jest taka, że firmy także mogą w ten sposób wspierać cel Finału! Jeśli pracujesz w firmie lub instytucji, możecie u siebie postawić Firmową Puszkę Stacjonarną i dołączyć do konińskiego sztabu

Czym jest Firmowa Puszka Stacjonarna?
To tekturowa puszka kwestarska, taka sama, kolorowa i wyjątkowa, jak te wolontariuszy, która przypisana jest do konkretnego Opiekuna (osoby odpowiadającej za zbiórkę prowadzoną do Firmowej Puszki Stacjonarnej) i lokalu – np. sklepu, zakładu fryzjerskiego, biblioteki czy szkoły. Koniński sztab prowadzi nadzór nad prowadzoną kwestą – w odpowiednim momencie wydajemy niezbędne materiały oraz rozliczamy zbiórkę.

Zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych może odbywać się w dniach 10.12.2023 r. – 28.01.2024. Ale to od Was zależy, czy będziecie zbierać fundusze przez cały ten czas, czy np. podczas weekendu czy tygodnia.

Ważne, żeby w dniu finału – 28 stycznia, zgłosić się do sztabu i rozliczyć puszkę.

To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wesprzeć Orkiestrę!
Do konińskiego sztabu może przystąpić aż 40 firm, zakładając puszkę stacjonarną.

Rejestracja jest bardzo prosta i odbywa się online przez stronę: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Regulamin Sztabowej Puszki Stacjonarnej 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie pobrać na naszej stronie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
https://www.wosp.org.pl/wspieraj/firmy

Grajcie z nami od serca dla serca!